Wie zegt dat sport en beauty niet samen gaan, die heeft het mis! Want volgens Sally Hansen kun je er sportief en trendy tegelijkertijd uitzien. Speciaal daarvoor heeft Sally Hansen een nieuwe nagellak collectie uitgebracht, de Back to Sports Collectie. Ik laat je vandaag de complete collectie zien. Kijk je mee?
#650 Sneaker White – #649 Bubble Sport – #652 Leaf Lined Trail – #651 Get the Gold – #648 Finish Wine – #647 Night Sky Run
Of je nu mooi gelakte nagels wilt hebben voor een belangrijke wedstrijd of nog even snel je nagels wilt voorzien van een mooie kleur voor de training, met deze Sally Hansen Insta-Dri collectie ben je op het juiste adres! De Back to Sports collectie bestaat uit 6 uiteenlopende kleuren. 6 inspirerende kleuren, met elk een eigen betekenis. Blauw voor intelligentie en verstand, bordeauxrood voor kracht en passie, roze voor ontspanning en kalmte, wit voor kalmte en helderheid, geel voor focus en doelgerichtheid en oranje voor vitaliteit en energie. Een kleurencollectie waarover is nagedacht!
De kwastjes van de Sally Hansen Insta-Dri nagellakken vind ik erg fijn. Ze zijn lang én breed, wat het lakken van de nagels heel gemakkelijk maakt.
Vrijwel alle lakjes hebben met maar één laag al een fantastische dekking. Enkel #649 Bubble Sport is net even iets mooier met een extra laag. De nagellakken drogen snel op (niet de beloofde 6 seconden, maar snel genoeg) en blijven gemiddeld zo’n 3 tot 4 dagen mooi zitten. Eigenlijk vallen alle kleuren wel in de smaak, maar #649 Bubble Sport, #652 Leaf Lined Trail en #651 Get the Gold zijn mijn favorieten.
De nieuwe Sally Hansen Insta-Dry Back to Sports collectie is verkrijgbaar bij Etos en DA en kosten €5,99 per stuk.
Welke kleur is jouw favoriet uit de Sally Hansen Back to Sports Collectie?
*Deze producten heb ik ontvangen ter review.
Leuke kleuren, maar wat een ouderwetse flesjes. Wel handig dat je aan de dop de juiste kleur kunt zien
ik vind ze allemaal mooi en sally is echt een van mijn favoriete merken! heb deze nog niet gezien maar ga vanmiddag zeker even kijken 😀
alleen de namen zijn al tof! Ik vind de finish wijn en Night sky run vind ik hele mooie kleuren. En ja hoor, sport en make-up kan prima samen, helemaal mee eens
Wat een prachtige kleuren zitten er tussen! Mijn favoriet is Bubble Sport. Inderdaad wel met een tweede laagje 🙂
Wat een prachtige kleuren zeg! Vooral die twee roze! Die blauwe zou ik niet zo snel dragen.
Leuk! Ik vind vooral de rode kleur echt tof! Ik ga meestal voor een mooie licht rode of nude.
Super mooie kleuren en ook nog een grappige namen
Ik vind de gouden heel mooi, toevallig net een paar dagen geleden een gouden gekocht maar van het Etos huismerk.