Ik heb een heerlijk zomers verwenpakketje samengesteld die ik graag wil weg geven aan een van mijn lieve volgers. Doe mee en wie weet heb jij binnenkort een heerlijk me time momentje.
Wat kun je winnen?
Aussie droogshampoo, Treaclemoon strawberry bodylotion, Treaclemoon mint douchegel, The body Shop zeep, The body Shop Fuji Green Tea parfum, Balea douche peeling, Essence nagellakje, P2 lipstick, Dr. Van der Hoog masker en een Hema blush.
Wat moet je doen om kans te maken op dit pakketje?
– Volg Belle Vie Fashion op bloglovin en like het bericht.
– Laat een leuke reactie achter waarom jij dit pakketje graag zou willen winnen. Oh en vergeet niet te vermelden welke stappen jij hebt gedaan om kans te maken. 🙂
Wat mag je doen om extra kans te maken?
– Like de Facebook pagina van Belle Vie Fashion
– Laat een stem achter bij de poll.
De winactie loopt tot en met zaterdag 6 juni. De winnaar maak ik bekend onderaan dit bericht in de loop van de dag. Wanneer de winnaar niet binnen 3 dagen reageert kies ik opnieuw een winnaar!
Succes meiden en geniet van je weekend! 🙂
De winnaar is Iris van Todayslipstick!! Stuur je mij een mailtje ? Dan komt het pakketje zo snel mogelijk naar je toe!
Wauw wat een geweldig pakket zeg. Ik zou ‘m onwijs graag willen winnen omdat ik al een tijdje niet mag shoppen van mezelf en ik dan toch wat nieuwe producten kan testen! Ik volgde je al op Bloglovin’, ik heb het artikel geliked, ik heb gestemd bij de poll en ik heb je Facebook pagina geliked!
Ik doe graag mee want het is een schitterend pakket dat te winnen valt.
Winnen is een feestje!
Geweldig
Wat een goed gevuld pakket en ik doe heel graag mee!
Ik ken deze producten niet en zou het heel graag willen testen 😉
Ik heb gestemd en like je fb pagina al.
Zo ook deze post op je blog waar ik je volg op bl en deze post save.
Xoxo
Wowie, wat een leuk pakket! Ik ben echt superenthousiast, en ben vooral benieuwd naar die treacle moon! Ik heb ook meteen gestemd op de poll (Maybelline) en nu dus maar wachten tot 6 juni 😉
Wat een super leuke win actie! Ik doe graag mee. Ik vind je blog echt super leuk. Ik volg je al n tijdje op bloglovin en lees al je artikels! Ik volg je nu ook op fb en heb je poll beantwoord. Ook heb ik je post gesaved. Ik zou dit graag willen winnen omdat ik heel erg benieuwd ben na deze producten, ik ken ze nog niet allemaal maar t ziet er heel leuk uit!
Liefs, Chantalle.
Wat een onwijs leuk pakket! Ik ben heel benieuwd naar de Treacle Moon spulletjes en de Body Shop parfum. Ik heb je bericht gesaved en doe graag mee met deze actie 🙂
Ohh wat leuk! Allemaal mooie merken die ik altijd langs zie komen op blogs. . Heb alleen zelf helaas geen tijd voor dagje duitsland.. zou het graag ook eens proberen want anders dan dove.. ik volgde je overal al maar heb gestemd op je poll i love essence ♡
Wat een leuk pakketje! Ik ga zeker een poging doen om dit leuke pakketje te winnen. Ik heb alle stappen gevolgd. Ik doe vooral mee omdat ik benieuwd ben naar balea. Mede door jou ga in de zomervakantie naar de DM om leuke dingetje te shoppen waar ik benieuwd naar ben 🙂
Heb alle stappen gedaan.zou graag kans willen maken omdat ik met moederdag vergeten ben.dit lijkt mij echt heerlijk.
Aaah wat heerlijk zeg!!! Ik zie een hoop moois waar ik heel benieuwd naar ben en dat zou ik héél graag proberen. Ik vind het super lief dat je dit weg geeft, terwijl jij heel veel me time kunt gebruiken meid! Ik heb alle stappen gedaan voor je! 🙂
Ik doe natuurlijk mee! Ik wil dit pakket graag winnen, omdat ik nog nooit iets geprobeerd heb van Balea (en de DM hier niet echt om de hoek zit), ik dol ben op green tea en deze parfum mij echt aantrekt en Aussie de beste haarproducten heeft (voor mij)! Ik volg je op Bloglovin en heb het bericht geliked en volg je ook op Facebook.
Liefs, Iris
Oja, mijn mail: todayslipstick@gmail.com!
Leuke winactie, ik doe graag mee. Ik wil graag winnen omdat de datum net voor mijn examens valt en ik dan nog even kan ontspannen vlak voor ik naar mijn examens ga! Ik heb alle verplichte en extra stappen gedaan.
Wat een heerlijk! Paketje! Ik doe graag mee <3
Wat een prachtig pakket! Ik doe graag mee, samen kunnen wij wel wat me time gebruiken! Ik volg je op Bloglovin & heb dit bericht een like gegeven. Ik like de Facebook pagina van Belleviefashion al heel lang & heb een stem gegeven via de poll.
Heel veel succes een winnares te kiezen lieverd.
Liefs,
Kim
Wat een heerlijk pakket. Ik wil er graag kans op maken, omdat ik wel wat ontspanning en me time kan gebruiken nu ik weer fulltime werk en bijna nergens anders aan toe kom. Ik volg via Bloglovin en Like je FB pagina ook.
Zo’n droogshampoo wil ik al heel lang een keer proberen en binnenkort heb ik een paar weken geen badkamer, vanwege verbouwing, dus dan komt het goed van pas. De andere producten lijken me ook heerlijk.
Ik volg je via bloglovin en FB en heb het bericht op bloglovin gesaved.
Ik vind het een prachtig pakket! Ik heb binnenkort weer proefwerkweek(de laatste, eindelijk) en zou dit heerlijk vinden om een paar mooie spulletjes te hebben voor wat me time 🙂 ik heb alle stappen doorlopen, ik likede je al op facebook, en ik volgde je al tijden op bloglovin’. Die stem op de poll is ook geregeld;)
Fijne zaterdag,
Liefs Eva
Ik volg je via bloglovin. Mijn me time momentje is ’s avonds een warm bad kunnen nemen als mijn dochtertje in bed ligt. Daar passen de producten wel bij
Super leuke winactie, producten zijn echt super! Waarom zou ik dit pakket willen winnen? Waarom niet
Ik doe zeker mee 😀 Ik volgde je al op bloglovin en heb het een hartje gegeven 🙂
Ik zou deze heerlijke producten in het weekend gebruiken en mezelf eens heerlijk verwennen. Ook zou ik mijn lieve vriend ermee verwenne :3
ik had me reactie al perongeluk verstuurd, terwijl ik nog niet klaar was. waar was ik gebleven? waarom ik dit pakketje wil winnen? de aussi droogshapmoo zit er in. ik heb al zoveel positieve revieuws gelezen, dat ik hem zelf zou willen uitproberen. ook ken ik het merk balea nog niet, die zou ik ook graag willen uitproberen! de dokter van hoog maskers zijn H E A V E N. en de paar mooie makeup producten zijn ook top! perfect voor een avondje me time, toch? ten slotte ben ik op 6juni bijna jarig
b
dat ik heb gedaan op dit paketje te winnen…..”?
– belle vie fashion vlogen op bloglovin, maar dat deed ik ook al op me tweede account
– een reactie achter laten
– op je poll reageren
erg leuke winactie! en voor iedereen die mee doet “Good luck”!
liefs, nina
Wat een heerlijk pakket! Aangezien ik van me time houd, waag ik een kansje, hihi 🙂 Ik ben erg benieuwd naar de producten van Balea en p2 maar ook van The body shop. Ik heb alle stappen gedaan. Liefs, Suzanne
Leuk maar zelf sla ik even over!! 🙂
Wat een geweldige actie, ik doe natuurlijk mee! Ik zou graag willen winnen, omdat er een paar producten bij zitten van merken waar je in NL niet zo makkelijk aan komt. Ook ben ik heel benieuwd naar het merk Aussie! Ik heb alles gedaan om kans te maken :-). X
Hooooi, wat een leuke winactie! Ik doe graag mee. Ik volgde je natuurlijk al op Bloglovin, heb je nu ook een dikke duim omhoog gegeven op Facebook en in de poll heb ik gestemd (uiteraard op Mac. 😀 ) Ik zou dit pakketje heeeel graag willen winnen, omdat ik heel benieuwd ben naar de producten van Balea en P2. Ik woon ver weg van de grens, dus zou deze niet zo snel zelf kunnen kopen.
Liefs Sofie
Hey!
Wat een leuke winactie! Ik heb je Facebook geliket, de poll ingevuld (ik wist mijn favoriete merk eigenlijk niet, maar heb het meeste van essence) en ik volg je al een tijdje op bloglovin. 🙂
Dit pakketje zou ik moeten winnen omdat ik het waard ben 😉
Haha, grapje, ik zou het heel leuk vinden om te winnen want ik heb nog nooit iets via internet gewonnen. Verder denk ik niet dat ik meer kans heb dan een ander, but if you never try you’ll never know!
In ieder geval, het zijn mooie producten en ik zou ze allemaal gebruiken (mijn huid kan wel een maskertje gebruiken, haha) dus ik hoop echt dat je mij kiest!
Kus Suzanne
Wat heb je een prachtig pakket samengesteld mop! Hier doe ik zeker wel aan mee. Ik volg je al heel lang op bloglovin en ik heb dit bericht geliked. Ik weet niet meer of ik je via facebook volg maar volgens mij wel en anders ga ik dat zo direct doen hihi. Ik ga ook even stemmem op je poll.
Heel veel succes met het kiezen van een gelukkig winnares
Liefs, Brittany
Weer een hele leuke winactie Pris! Ik zou graag dit pakketje willen winnen omdat ik nergens zo blij van word als een pakketje vol met make-up 🙂 Op dit moment zijn er ook een paar make-up bestellingen onderweg en ik kan niet wachten tot ze aankomen! Niets laat mijn hart sneller slaan dan make-up.
Er zitten allemaal dingetjes in waar ik heel benieuwd naar ben en die ik zeker allemaal zou gebruiken. Veel succes iedereen en jij ook een leuk weekend gewenst! (Ik heb alles gedaan om kans te maken)
Wauw, wat een geweldige winactie! Ik doe graag mee en waag een gokje, helaas heb ik geen Bloglovin’ maar ik heb wel je facebook geliked onder het naam: ‘Carina Rojo’ en ook gestemd op de poll namelijk MAC. Ik zou graag willen winnen om eens al deze mooie merken en producten te testen. Hoor veel positieve dingen over deze merken en wil het zelf eens ervaren met name Balea en Treacle Moon ben ook heel benieuwd naar TBS parfume. Succes allemaal.
aah wat een superleuk pakketje! Ik zou dit supergraag willen winnen, ik ben bezig met druk sparen voor mijn opleiding en ik mag van mezelf dus eigelijk niks meer kopen, het lijkt me heel leuk om toch nog wat producten te krijgen en deze ook te kunnen testen voor mijn blog!
wat een leuke winactie!
het zijn producten die ik niet zo goed ken en daarom graag zou willen testen
ik volg je op bloglovin, facebook en liken heb ik ook gedaan
x Nis
Ik volg je natuurlijk al via bloglovin en heb je fb geliked en op de poll gestemd.
Ik ben op het moment veel bezig met mijn jongste zoon die net een week zindelijk is.
Dit betekend weinig tijd voor mezelf en vooral veel op de wc zin.
niet echt bepaald de place to be!
Daarom zou ik graag mezelf weer eens lekker kunnen verwennen om zo toch dat fijne gevoel te hebben niet alleen maar met zindelijkheids trainen bezig te zijn
Ik zou heel graag dit pakket willen winnen ook omdat ik de laatste tijd het heel druk heb met school en ik wel een verwen momentje kan gebruiken. 🙂 Het lijkt mij echt supper leuk om te winnen, want ik heb nog nooit iets gewonnen haha. Ik volg je blog al bestwel lang en vindt het altijd heel leuk om te lezen. Trouwens nog gefeliciteerd met je zwangerschap!
En veel plezier met een winnaar uitkiezen.
Groetjes, Endrita
ik heb je gevold en geliked , ik heb het Facebook pagina geliked.
Ik wil graag het beautypakketje winnen omdat ik helemaal weg ben van de make-up.
Ik zou dit graag voor mezelf willen winnen, omdat ik een keer iets wil gaan winnen.
Omdat ik de kans wil hebben om te winnen.
mijn e-mail Kimberly_alexandraa@live.nl
veel succes iedereen,
wat een superpakket! Ik wil dit pakket graag hebben zodat ik wat meer me-time voor mezelf kan hebben :p Ik heb daar nog niet echt de goede spullen voor haha.
Ik volg je via bloglovin, heb dit bericht geliket, heb je facebookpagina geliket en de poll ingevuld!
Wat een leuk pakket, ik doe graag mee! Ik volg je op bloglovin, heb het bericht ‘geliked’ en heb op je poll gestemd! Ik zou graag dit pakketje willen winnen omdat ik de laatste paar week wat pech heb gehad. Mobiel kapot laten vallen, een naaste die overleden is en wat pech met schooldingen. Het pakketje zou als geroepen komen als ik hem win!
Super leuk pakket! Ik zou hem super graag wille winnen. Ik volg je op Bloglovin (ik was de 800e Hihi) ik heb het bericht gesaved (volgensmij is dat hetzelfde als liken) en ik heb je poll ingevuld. Verder wil ik je nog even complimenten geven op de layout van je blog. Ik ben er jaloers op. Het is helemaal mijn stijl xx
Wat een leuk pakket !
Ik doe graag mee 😀
Dit pakket wil ik winnen omdat… Ik zelf nooit zo snel deze producten zou kopen; ze zijn best duur en als je ze niet prettig vind, is het weggegooid geld.
Als ik win kan ik ze wél een keer proberen 🙂
Lijkt me een erg fijn pakketje om te winnen! Zitten leuke producten in die ik nog niet heb geprobeerd! Ik volg je al op Bloglovin en like je bericht, heb ook een stem achtergelaten op je poll ;).
Wat en super leuk pakket, daar zou ik mijn kleindochters wel mee willen verrassen.
Ik volg je op Facebook en Bloglovin en heb ook geliked.
Groetjes Irene.
Hoi!
Wat een leuk pakketje!
Ik zou dit pakketje heel graag winnen omdat ik alles wat er in zit supergraag zelf wil uitproberen, en omdat ik de laatste tijd af en toe nogal verdrietig en een beetje down ben geweest (ik weet niet precies waarom, misschien de puberteit), en omdat ik binnenkort een toets week heb, dus al met al kan ik wel wat me-time gebruiken. Wat ik heb gedaan om kans te maken: ik volg Belle Vie Fashion op Bloglovin en ik heb het bericht geliked. Ook heb ik de poll ingevuld. Ik heb alleen geen Facebook, dus ik kan de pagina van Belle Vie Fashion op Facebook niet liken.
Oke, ik wilde dit bericht dus wel gaan liken, maar dat lukte me niet, ik kon niet vinden waar of hoe ik dat moest doen, dus dat heb ik nu niet gedaan, ik heb het bericht wel gesaved.
wat een leuk pakketje…Ik doe dan ook graag mee. Kom zelf nooit in duitsland en ben dus erg benieuwd naar P2, balea en treaclemoon (heb de nederlandse varianten al wel bijna allemaal en vind ze heerlijk) Nu maar hopen.
Ahh leuke winactie 🙂 Ik doe graag mee. Ik zou graag willen winnen omdat ik dan helemaal fabulous ben tijdens mijn diploma uitreiking haha. Daarbij ruik ik dan ook extra lekker,is wel handig als al die mensen me willen feliciteren. Overigens niet alle geuren door elkaar want dat lijkt me iets te heftig en rennen de mensen gillend weg. Ik heb alle stappen gedaan 🙂 Succes iedereen <3 Liefs Sabrina
wauw wat een geweldig mooi pakketje , je bent echt heel aardig al je fotos zijn zo mooi ik zou dit pakketje graag willen winnen omdat ik benieuwd ben naar de droogshampoo en balea alleen gaan wij nooit naar de dm toe en mijn moeder wil geen droogshampoo kopen voor mij trouwens wat een mooi nieuws dat je eindelijk mama mag worden geniet er vooral van zelf ben ik de oudste thuis en ik kan je zeggen de tijd vliegt voorbij met de kleintjes ik heb je geliked op fb op bloglovin grt
dit zijn de stappen die ik heb gedaan : ik volgde je al op bloglovin dus ik heb je ontvolgt en meteen weer gevolgd ik heb dit bericht geliked erop en gesaved ik snap alleen niet wat de poll is dus dat is wel jammer ik heb je pagina geliked op facebook en dit bericht daar ook op geliked ik zou dit zo graag willen winnen ik heb al zo vaak mee gedaan aan de winacties en nooit iets gewoon blijven hopen dus < fingers crossed en ik wil mijn moeder graag verwennen xxxx
Zo’n pakket vol heerlijks wie wil dat nu niet winnen. Ik doe dan ook graag mee. Ik zou graag willen winnen omdat ik zie dat er producten in zitten die op en top zon en zomer uitstralen zoals de treaclemoon mint en natuurlijk de blush in een mooie zomers kleurtje. Ik ben ook heel benieuwd naar de nieuwe Tea geurlijn van TBS dus dat die er ook bij zit maakt dat ik supergraag wil winnen. Fingers crossed dus!
Wat een leuk pakketje om te winnen!
Ik volgde je al via Bloglovin en heb je post geliked en meegedaan met de poll.
Ik zou graag dit pakketje winnen zodat ik mezelf na mijn examens eens kan verwennen!
Veel succes iedereen!
Superleuke winactie ! ik volg je al een tijdje op bloglovin en heb uiteraard ook het berichtje geliked. Je facebook pagina trouwens ook haha .. Ik zou dit pakketje heel graag willen winnen omdat ik veel merken zie waar ik veel van heb gehoord maar nog nooit iets mee gedaan heb hihi .. ik heb al meegedaaan met de poll
Groetjes
Nice, dat is zeker een heeeeeerlijk pakketje! Ik heb gestemd op maybelline, gewoonweg omdat ik mijn meeste make-up daarvan heb.. Ik heb ook een mac in mijn collectie, maar vind het gewoonweg te duur om daar alles van af te schaffen… ookal is het de prijs dubbel en dwars waard, dat dan wel weer! 😉 Ik maak heeeel erg graag een kansje op dit leuke pakketje!
Fijn weekend, groetjes ilsiee
Wat een heerlijk pakketje! Werkelijk elk product zou ik met veel liefde gebruiken en testen voor le blog!
Ik waag dus zeker een kansje! Ik volgde je al op bloglovin’ (heb dit bericht geliked) en je fb pagina en ik heb op de poll geantwoord 🙂
Jij ook een fijn weekend. Liefs! X
heey,
Super leuke winactie, ik doe graag mee! 🙂
Ik heb alle stappen gevolgd
Xx dafne
Wat een leuk pakketje! Are U kidding me? Natuurlijk doe ik mee. Ik volg je op Bloglovin’ en Facebook en heb ook aan de poll meegedaan. Mijn email is Sandra_jacobs@hotmail.com. Fingers crossed!
Super gave winactie. Ik volg je op facebook, instagram, heb dit bericht een <3 gegeven & ik heb een stem achtergelaten bij de pol. groetjes!
Oeh, heerlijk. Ik zou willen winnen omdat ik dan net mijn examens achter de rug heb en zeker wel een me time kan houden. Ik heb je gevolgd en geliked op alles, al lang al eigenlijk haha!
Liefs
Hey, ik wil heel graag meedoen met je winactie en heb ook alle stappen gevolgd, ook de extra! De rede waarom ik mee doe is omdat de balea en p2 producten niet bij ons in de buurt zijn. Ook is de limited edition van tbs niet meer bij ons verkrijgbaar. Helaas, ik was net te laat. Ik hoop dat ik mee doe! Kusjes!
Wauw, een erg leuk pakket om te winnen! Zeker de moeite waard om even de stappen (en extra stappen) te doen. Ik zou het pakket graag willen winnen om mezelf eens lekker te verwennen 🙂
Oh wat een lekker pakket! Ik doe zeker mee en heb alle stappen gevolgd. Ik hoop dit pakket te winnen, omdat ik geen werk meer heb door failissement van de winkel.. Ik ben per direct ontslagen omdat ik nog in mijn proeftijd zit. Heb de laatste tijd niet veel geluk met werk en kan daarom minder mezelf verwennen met mooie producten. Daarom zou mij dit pakketje zeker goed doen! Liefs, Melanie
Wauw wat een geweldig pakket!<3 een eerlijk pakket voor na mijn examens! Ik volg je met plezier op bloglovin en Facebook en natuurlijk stem ik
Wauw wat een geweldig pakket!<3 een eerlijk pakket voor na mijn examens! Ik volg je met plezier op bloglovin en Facebook en natuurlijk stem ik op je poll!
Liefs,
Janette
<3
Hey lieve Priscilla
Ik doe zeker mee met deze leuke winactie.
Ik zou graag winnen omdat ik wel wat me-time kan gebruiken.
Ik ben namelijk schooljuf en deze laatste weken van het schooljaar zijn echt superdruk!
Ik heb alle stappen overlopen 😉
Liefs, Bouke
Ik heb het bericht geliked en volg je op bloglovin’!
Het lijkt me een leuk pakket, al helemaal voor deze zomer!
Stralend de zomer in, love it!
Xxxx
Liken lukte niet, dus ik heb maar op save geklikt.. Xxx
Fijn pakketje heb je samengesteld! Ik doe graag mee, omdat (voor zover ik weet) er weinig tot geen Belgische winkels zijn die merken als Aussie, Treaclemoon en Balea verkopen. Ik volgde je al via Bloglovin’, waar ik het bericht een hartje heb gegeven, ik volg je ook via Facebook en heb gestemd bij de poll. 🙂
Wat een superfijn pakketje! Ik doe graag mee omdat ik werkelijk álles erin graag wil hebben en gebruiken.
Ik volg je op Bloglovin en heb de post gesaved, ook volg ik je op FB en heb ik gestemd in de poll op Sleek! =D
Oh wat leuk. Ik doe met veel plezier mee en ik heb alles gedaan. Zelf zou ik erg graag dit pakketje winnen omdat ik al tijden nieuwsgierig ben naar treacle moon en balea
Wat een leuke winactie! Ik doe mee 🙂 De producten in deze set zien er zo leuk uit en ik zie genoeg producten bij die ik wil proberen. Ik volg je ook op facebook en heb je poll ingevuld! Was wel moeilijk kiezen tussen Mac en Sleek !
Liefs ♥
Super leuk pakketje! Ik zou het super leuk vinden om te winnen omdat ik de producten simpel weg gewoon super leuk vind. Ik heb alle stappen gedaan.
Wat een super leuk pakket. Ik zou dit graag willen winnen omdat elk product me heerlijk lijkt en ik met de meeste merken nog geen ervaring heb terwijl ik wel dol ben op dit soort producten. Ik volg je op bloglovin en facebook. groetjes.
Een leuke pakket! Ik zou dit graag winnen omdat er veel leuke producten erin zitten dat ik nog zelf niet heb gehoord. Het lijkt me leuk om deze producten te proberen!
Ik heb alle stappen gedaan!
Wat een mooi pakket! Ik zou em heel graag willen omdat het onwijs druk is met school en dat zou de ultieme manier zijn om ff te ontspannen! Ik heb alle stappen gezet btw (: xx
Wat een droompakket!
Ik doe heel graag mee omdat ik mezelf toch altijd net iets te weinig me-time geef.
Wil altijd alles goed doen voor anderen waardoor ik mezelf heel vaak vergeet.
Met dit pakketje zou ik mezelf ze-ker eens een keer in de watten kunnen leggen, eventjes wegdromen uit de wereld met een heerlijke verwenbehandeling.
Ik heb dan ook alle bovenstaande vermelde stappen ondernomen om in de running te zijn voor deze winactie!
Succes nog met je leuke blog!
Xoxo, Gina.
Ik doe heel graag mee en heb alle stappen gevolgd, behalve het liken op Facebook.
Op de poll heb ik Mac als favoriete merk ingevuld.
En waarom ik dit pakketje wil winnen?
Omdat dit een super pakketje lijkt om te gebruiken en van te genieten.
Een hele speciale reden is het dus niet, maar ach. Niet geschoten altijd mis.
Liefs,
Milou
Wat een leuke winactie! Ik zou graag mijn kans wagen omdat ik altijd op zoek ben naar nieuwe producten om uit te testen en te reviewen. Bovendien vind ik het leuk om nieuwe merken te ontdekken, zo heb ik bijvoorbeeld nog nooit wat van Aussie geprobeerd! 🙂
veel succes iedereen!
Wat een leuk pakket! Ik doe graag mee! Ik volg je op insta en ik heb je geliked op fb en heb je poll beantwoord. Ik volg je ook op Bloglovin en save. Ik volg je ook al een tijdje op je website en lees ook al je artikelen! Ik zou dit graag willen winnen omdat ik heel erg nieuwsgierig ben naar deze producten, ik ben vooral benieuwd naar de droogshampoo en douchegels.
Xx
Hoi!!
Ik doe graag mee, hele leuke winactie!! Ik heb alle stappen gevolgd 😉
wat een leuk pakket. ik doe mee hoor. Ik zie treaclemoon me likey 🙂
Heel erg leuk! ik heb de poll ingevuld. De reden dat ik dit heel graag wil winnen is omdat ik de The body Shop Fuji Green Tea parfum heel erg graag wil. Ik heb hem al geprobeerd in de winkel en ben verkocht. Heb alleen de centjes er nog niet voor 😛
Ik heb alle stapjes genomen.. xx
Ik doe heel graag mee.! Ik volg je ook op facebook. Leuk pakket.
Super leuke actie! Ik heb geen van de producten ooit gebruikt, en zou ze graag willen proberen. Ik heb zelfs alle extra kansen gedaan.
Liefs! XXX
Hee Pris!
Natuurlijk doe ik mee met zo’n leuke winactie! Ik volg je op bloglovin’ en heb gestemd op de poll.
Nouja, nu hopen! 🙂
xx Bente
Wauw super tof! Ik doe zeker mee, er zitten veel producten in waar ik al heel lang benieuwd naar ben!
X dian
Allemaal handige producten van mooie merken. Spullen die ik goed kan gebruiken.
Wauw een ontspanningspakket perfect voor als ik eindelijk examen middle management heb gedaan! Ik volg en like via bl (melissavanstipdonkmaas) en fb (melissa.vanstipdonkmaas). liefs melissa
Leuk pakket!
Ik doe natuurlijk mee! Ik wil dit pakket graag winnen, omdat ik nog nooit iets geprobeerd heb van Balea of Aussie. Ik volg je op Bloglovin & heb dit bericht een like gegeven. Ik like de Facebook pagina van Belleviefashion (Teresa Lumia)
Wat een gaaf pakket zeg! Ik ken nog niet alle producten maar het lijkt mij heerlijk voor in de zomer.
ik volg je nu op bloglovin, heb daar je blog ook bewaard. Verder heb ik je Facebook geliked en je blog gedeeld op Pinterest!
Heey,
Wat een leuke winactie! Ik ben nu al helemaal in love met deze awesome goodies. Ik doe ook al de extra’s. Alvast bedankt en fingers crossed….
X Joanne
Super leuke actie!!! Ik volg je overal en als ik win dan is het pakket voor me vriendin Andrea Leusink, omdat zij het verdient! Succes!
Ik volg je op Bloglovin. Wat een leuke winactie! Leuke spullen die ik goed kan gebruiken dus heel nuttig!
Heeeeerlijk en superleuk! Doe graag mee! 🙂
Alle verplichte stapjes doorlopen, fijn weekend!
wat een heerlijk tof pakket ,ik doe graag mee
Omdat ik er heel erg veel van houd om mezelf te verwennen doe ik graag mee aan deze toffe actie.
Ik volg/like je op Boglovin & Facebook.
Omdat ik geniet van je beauty reviews heb ik hierop gestemd in de poll.
Wauw wat en Geweldige actie doe graag mee.
Ik doe mee!
Zulke heerlijke verwenpakketten krijg ik niet vaak,
Dus hopelijk is het met deze prijsvraag raak.
Alle producten zien er echt heerlijk uit!
Pure verwennerij voor mijn nagels, haar en huid.
Ik volg je op Bloglovin en like dit bericht,
In de hoop dat je voor mijn reactie als winnaar zwicht 🙂
Wat een leuke winactie! Hier doe ik maar al te graag aan mee 🙂 Ik volgde je al op Bloglovin’, heb dit bericht gesaved en je hebt een extra like op Facebook 🙂 Waarom zou ik graag dit pakketje winnen? Er zitten heel veel merken tussen die ik niet ken, maar wel over heb gelezen en ik zou ze graag eens in huis willen 🙂 Leuke producten nooit teveel en dit pakketje bevat toch wel stuk voor stuk pareltjes van producten! Liefs! x
Ik doe graag mee !!, een prachtig pakket.
Alles gedaan 🙂
wat een leuk pakket!ik doe graag mee.ik volg je nu op bloglovin en heb ik je Facebook geliked.
Ooooh wat een heerlijk pakket, ik doe zeker mee! Lijkt me echt goddelijk om na m’n examens (ik hoef er nog maar één, yay!) eindelijk weer eens wat meer tijd voor mezelf te nemen in plaats van voor mijn boeken haha.
Ik volg je op bloglovin en heb je bericht gesaved!
Lieeefs
Ik doe heel graag mee met deze leuke actie.
Ik ken alleen de nagellak van Essence want die gebruik ik altijd,de andere
producten wil ik graag uitproberen.Lijkt me heerlijk.
En of dat dit pakketje zomers is!!
Ik doe met plezier mee 🙂
Ik zou heel graag winnen, omdat ik laatst naar de DM ben geweest en helaas overal de Treaclemoon Mint op was en laat ik die nou nog net missen in mijn bijna complete verzameling hihi. Verder ben ik enorm benieuwd naar de green tea parfum en ben ik vergeten te kijken naar de p2 lipsticks toen ik er was.. hihi slim
Ik volg je op:
– Bloglovin + like
– fb (justnailpolishes justnailpolishes)
Verder heb ik de poll ingevuld! Plogs zijn zo leuk
Fijne maandag
Wat een super gaaf pakket! Ik ben enorme fan van de Aussie producten maar de droogshampoo ervan ken ik nog niet. Ik zie dat heerlijke zeepje liggen van The Body Shop en kan de geur al ruiken. Alle producten zijn heerlijk!
Ik heb alle verplichte en vrijwillige dingen gedaan. Nu fingers crossed.
Succes met je blog.
Ik volg je op bloglovin <3 en ik heb het artikel gesaved 🙂 Maak graag kans op dit heerlijke pakket.
Als er iets is wat ik wel kan gebruiken, is het wel me-time. Dit jaar is niet een heel goed jaar voor mij (o.a. overlijden van mijn vader) en ik zit nu (tijdelijk) thuis. Een opkikker kan ik wel gebruiken dus 🙂
ik doe mee!
alles gedaan
facebook en bloglovin; zoelouwerse
Wat een geweldig leuke en lieve actie zeg, ik doe heel graag mee!! Ik volgde je al via bloglovin en heb dit berichtje een <3 gegeven 🙂
Hey Pricill 🙂
Wat heb je weer een gave winactie voor ons zeg!! Om mijn vingers bij af te likken hihihi Ik waag graag een gokje. Dank je wel lief!!
xoxo
Mirry
Wat super leuk pakket!
Hier wil ik wel kans op maken ☺️☺️
wat een leuke actie!! Ik zou graag willen winnen omdat ik nog geen enkel product heb uitgeprobeerd. Het klinkt allemaal erg lekker/mooi! Altijd leuk om nieuwe dingen te proberen. Daarom doe ik een poging
Yay ik doe mee! Heerlijke winactie. Heb wel zin in me time! Ik heb alles gedaan wst moet e mag om kans temkaen. Yay nu maak ik super veel kans
Email; myownglossy@hotmail.com. ik heet op face book marieke zomerdijk
Omggg een superr leukeee winactieee ik dor zeker mee!!! De producten die er in zitten lijken me gewoon super fijn!
Wauw! Ik wil graag winnen zodat ik mezelf weer eens lekker kan verwennen als ik een keertje me niet zo beroerd voel en wel lekker wat dingen kan! Ik heb natuurlijk alle stappen gedaan, ook de extra’s!
hey Oeh dit lijkt me een lekker pakketje!
Ik wil dit graag aan mijn moeder geven, want ze heeft de laatste tijd nogal een zware tijd, want ze is haar baan kwijt en het gaat allemaal niet zo lekker :(. Ik zou haar daarom graag willen verwennen met zo’n pakket. De stappen die ik heb gedaan zijn het volgen op bloglovin’ (ik weet niet zeker of ik het bericht “leuk” vond ik weet niet precies hoe je dat doet) en ik heb je pagina geliked op facebook. Veel succes met het kiezen van de winnaar!
XXX
Oh en ik heb de Poll gedaan
Wat een fijn pakket. Er zit echt heel veel in. Lijkt me heerlijk om lekker mee op vakantie te nemen! 🙂 Ik volgde al via FB en Bloglovin’. Ik heb de post gesaved en meegedaan met de poll!
Ik zou het pakketje heel graag winnen, omdat er bijna alleen maar merken in zitten die ik nog nooit heb geprobeerd en nog graag zou willen proberen! Het lijken me heerlijke producten 🙂
Ik heb alle stappen gedaan 😉
Fijn weekend!
Hoii,
Super leuke winactie!
Ik zou graag willen winnen en het met mijn zusje en beste vriendinnetjes delen omdat ze mij altijd steunen en er voor me zijn. Ik heb je gevolg op blogpost en op ‘save’ geklikt (de like knop kon ik niet vinden sorry). Ik ga zo op zoek naar de poll en er aan mee doen.
Heel veel succes iedereen 🙂
Liefs Laura
Ik heb meegedaan aan de poll
Onwijs leuk pakketje om te winnen , hier waag ik zeker een kans voor ! Eigenlijk wel voor elke Winactie maar nog nooit met succes.. Maar dit zijn mijn stappen : ik volg je al een tijd op bloglovin , ik heb dit bericht geliked , en je Facebook pagina ook geliked ( paar maanden geleden al) maar de reden waarom ik dit zou willen winnen is ik wil mijn moeder graag een onverwachts cadeautje geven via de post wij bestellen nooit iets .. Gaan nooit naar de dm ivm geen vervoer en ze verdient het zo!
Ik ga weer een gokje wagen, aangezien de DM abnormaal ver is en ik er voorlopig ook echt niet kom! Ik volgde je natuurlijk al via BL en ook al via FB.
Super leuke winactie, het is de eerste winactie waar ik aan meedoen
Ik zou het pakketje graag willen winnen omdat de producten super zijn die ik graag zou willen revieuwen voor mijn nieuwe blog. Ook is het te lang geleden dat ik metime heb gehad. Ik ga je nu volgen op bloglovin (wat totaal nieuw voor me is) ook heb ik een reactie achtergelaten en een stem bij de poll achtergelaten.
Xx rozemarijn
ik doe mee!
facebook; zoe louwerse
Ik zou dit prachtige pakket heel graag willen winnen voor mijn verjaardag aanstaande zaterdag 6 juni!
Leuke winactie, ik doe mee! 😀
Ik heb alles gedaan, ook de extra dingen!